Як ми лікуємо

Ініціальна (початкова) терапія.

Після проведення діагностики та аналізу (при виявлених суглобових та м’язових розладах) визначається терапевтичне положення нижньої щелепи. В цьому положенні суглоби та м’язи починають краще функціонувати, зникає обмеження відкривання роту, зникає біль. Підтримка терапевтичного положення щелепи здійснюється, за звичай, за допомогою знімної прозорої накладки на нижні зуби (оклюзійна шина, сплінт), а також незнімних пластикових накладок, які тимчасово фіксуються на зуби. Тривалість оклюзійної терапії від 1 до 6 місяців в залежності від складності. Також, за потреби, до лікування залучаються остеопат, невролог та ін. суміжні спеціалісти.

Основне лікування.

Після закінчення ініціальної (оклюзійної) терапії, проводиться основне лікування (ортодонтичне, ортопедичне або комбіноване). Ми отримуємо стабільний прикус, стабільне положення нижньої щелепи та гарний профіль обличчя.

Ортодонтичне лікування (виправлення прикусу) – у випадку, коли анатомічна форма зубів збережена, але присутнє неправильне положення зубів (за звичай, це пацієнти молодого віку). Лікування проводиться за допомогою брекетів.

Ортопедичне лікування (протезування) – у випадку, коли положення зубів правильне, але є відсутні зуби та значно порушена анатомічна форма зубів. Лікування проводиться за допомогою керамічних вінірів та накладок, які повністю відтворюють анатомічну форму та зовнішній вигляд нормальних зубів. При відсутності зубів, проводиться дентальная імплантація і виготовляються керамічні коронки.

Комбіноване – у випадку, коли присутнє і неправильне положення зубів, і є відсутні зуби та значно порушена анатомічна форма зубів. Спочатку проводиться ортодонтичне лікування, ближче до його закінчення встановлюються імплантати (за потреби), а потім проводиться ортопедичне лікування.

Після закінчення лікування ми отримуємо чіткий передбачуваний результат – гарну, здорову та щасливу посмішку.