Декілька слів про нас
Наша команда - Катеринец Виталий Васильевич стоматолог-ортопед, гнатолог и Катеринец Людмила Леонидовна стоматолог-ортодонт. Комплекс

Наша команда складається в першу чергу з лікарів-стоматологів з досвідом роботи понад 20 років. Катеринець Віталій Васильович стоматолог-ортопед, гнатолог та Катеринець Людмила Леонідівна стоматолог-ортодонт.

Ми єдині в Запоріжжі проводимо комплексну діагностику та лікування проблем прикусу і скронево-нижньощелепних суглобів, засновані на принципах Віденської школи міждисциплінарної стоматології (VieSid) професора Рудольфа Славічека. Також, за потреби, до лікування залучаються остеопат, невролог, лор та ін. суміжні спеціалісти. Поєднання таких спеціалістів дозволяє проводити повноцінну діагностику та комплексне лікування структурних та функціональних порушень зубо-щелепної системи.

Катеринець Віталій Васильович стоматолог-ортопед, гнатолог.

Закінчив Українську медичну стоматологічну академію у 1997 році. З 2015 року займається діагностикою та лікуванням м’язево-суглобових дисфункцій скронево-нижньощелепних суглобів. З травня по листопад 2019 року пройшов BASIC курс на базі VieSID – Vienna School of Interdisciplinary Dentistry в концепції професора Рудольфа Славічека (Австрія), 120 академічних годин. По закінченню карантиних обмежень продовжить післядипломну освіту у Відні на базі Vienna School of Interdisciplinary Dentistry.

Катеринець Людмила Леонідівна стоматолог-ортодонт.

Закінчила Українську медичну стоматологічну академію у 1997 році. Має спеціалізацію з терапевтичної стоматології з 1998 року та ортодонтії з 2008 року. З 2010 року веде тільки ортодонтичний прийом. Протягом 2 років (2014-2015) займалась післядипломним навчанням на базі офіційного представника Корейського дослідницького інституту в Україні у доктора Hamid Rezaei, 324 академічні години. З 2016 по 2018 роки активно вивчала біомеханіку в ортодонтії, Tweed-техніку лікування та техніку MEAW Advanced Orthodontic (багатопетлева техніка). У більшості клінічних випадків використовує в своїй практиці MEAW техніку. В 2019 році почала модульне навчання на базі International School of Progressive Orthodontists під керівництвом професора Садао Сато «Краніомандибулярна ортодонтія, сучасна концепція порушень прикусу в оклюзійній медицині». Професор є керівником клінічного курсу з ортодонтії в VieSID – Vienna School of Interdisciplinary Dentistry.