Наше Обладнання

Конділограф CADIAX® Gamma (Австрія)

Система дозволяє записати траєкторію рухів нижньої щелепи при жуванні, ковтанні і розмові у вигляді графіків, в режимі реального часу. Це унікальне дослідження дозволяє зробити аналіз скронево-нижньощелепних суглобів в динаміці з точністю до 0,1 мм. Дані конділографіі дозволяють точно розрахувати індивідуальні параметри для настройки артикулятора. Отримані графіки дозволяють провести початкову терапію з контрольованою репозиції нижньої щелепи і подальше планування лікування.

Програмне забезпечення Gamma Dental Software (Австрія)

Програма пов'язує все діагностичні дані і дозволяє проводити повноцінний цефалометріческій аналіз на основі рентгенологічного знімка голови. Можливість проводити VTO (попередня візуалізація схеми майбутнього лікування) та інтегрувати дані конділографіі, дозволяє проводити переміщення щелепи точно по суглобовому шляху. Таким чином, ми маємо можливість ще на етапі діагностики побачити об'єктивну картину і наочно продемонструвати пацієнтові динаміку і кінцевий результат лікування.

Артикулятор Reference SL (повний діагностичний набір) Gamma (Австрія)

Це повністю регульований артикулятор професора Slavicek. Шарнирна вісь в цьому артикуляторі рухається по індивідуальних треках, регульованим спеціальними вставками, що дозволяє, отримавши дані конділографіі, повністю налаштувати артикулятор під конкретного пацієнта. Це дуже важливо при тотальних реставраціях зубів, особливо з "проблемними" скронево-нижньощелепними суглобами.

ВАРІАТОР CPV (Condylar-Position-Variator) Gamma (Австрія)

Забезпечує з точністю до 0,1 мм зміну позиціонування суглобових голівок в трьох просторових напрямках. Наприклад, для визначення терапевтичного положення нижньої щелепи, для виготовлення шин або для діагностичного налаштування в ортодонтії. Дані для визначення терапевтичного положення нижньої щелепи ми отримуємо після проведення кондилографії (CADIAX® Gamma Австрія).

Вимірювач положення суглобових головок CPM Gamma (Австрія)

Вимірює і демонструє зміщення положення суглобових головок щелепи між вихідним положенням і положенням з максимальними міжзубними контактами. Це інструмент базової діагностики, який генерує важливі дані в функціональній стоматологічній діагностиці для оцінки статичної оклюзії. Ці дані також дуже важливі для подальшого контролю якості діагностики та лікування.

Внутрішньоротовий сканер 3shape TRIOS (Данія)

Пристрій дозволяє отримувати цифрові зубні моделі за декілька хвилин. Особливо зручно під час ортодонтичного лікування проводити контрольні сканування зубів (раз в декілька місяців) та контролювати їх переміщення. Сучасне ортопедичне лікування також має більше переваг при використанні сканера, тому що подальше моделювання реставрацій проводиться в спеціальних компьютерних програмах.

Комп'ютерний комплекс SINAPSIS (ЕМГ-4 канали)

Поверхнева електроміографія жувальних м'язів (скроневих і жувальних). Визначається загальний тонус м'язів (наявність або відсутність гіпертонусу) і симетричність (або асиметричність) роботи м'язів. ЕМГ є додатковим методом функціональної діагностики.

Апарат для п'єзохірургії Piezotome® CUBE Satelec (Франція)

Використовується завжди при видаленні зубів «мудрості», імплантації та кісткових операціях. При отриманні доступу до зубів, які не прорізалися (наприклад постійні ікла), під час ортодонтичного лікування Piezotome дозволяє цю маніпуляцію зробити набагато швидше і делікатніше. Хірургічні маніпуляції з використанням Piezotome® показують відмінні результати з чудовим загоєнням, істотно меншим дискомфортом під час післяопераційного періоду.